Irma – auklėtoja

D. Loomans dar 2008 metais pasakė žodžius ,,Pirštus daugiau naudočiau piešimui, o ne rodymui kas ne taip. Sakyčiau mažiau pastabų, daugiau paaiškinčiau. Žiūrėčiau ne į laikrodį, o į akis… Rūpinčiausi žinoti mažiau ir žinočiau daugiau rūpintis. Dažniau apsikabinčiau ir skraidinčiau aitvarus. Nevaidinčiau rimto, o rimtai žaisčiau. Daugiau po pievas lakstyčiau ir į žvaigždes žiūrėčiau. Vaiką dažniau paimčiau ant rankų ir mažiau tampyčiau. Šalia namų augantį ąžuolą dažniau pastebėčiau. Rečiau būčiau nepalenkiamas ir daug dažniau pritarčiau.” Įkvėpta šių minčių, stengiuosi būti pedagoge, kurią ikimokyklinukai prisimintų kaip gerą savo vaikystės tarpsnį. Siekiu būti žmogumi, kuris geba atsiprašyti, suklysti, gali kartu su vaikais voliotis ant kilimo ar vasarą gulėti žolėje ir žiūrėti į dangų.

Išsilavinimas:
2007–2011 m. Bakalauro studijos. Sveikatos edukologijos studijų programa. Suteiktas edukologijos bakalauro kvalifikacijos laipsnis ir mokytojo profesinė kvalifikacija.
2017–2019 m. Laipsnio nesuteikiančios studijos. Ikimokyklinio ugdymo pedagogikos ir priešmokyklinio ugdymo specializacijos modulis. Įgyta kompetencija dirbti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close