Mūsų pedagogų komanda

Suburta profesionali bei kompetetinga pedagogų komanda žinanti esminius vaiko poreikius, jų tenkinimo būdus, bei galimybes. Nestokodama nuoširdžios meilės, kūrybiškai pasitinka kasdienybės iššūkius atveriant savo širdis dalintis rūpesčiu, kūryba augindami laisvą, sveiką, smalsų vaiką. Nuolat kelianti savo kompetencijas asmeninėje ir ugdymo srityse.

Nuo pat pirmo žingsnio, žengdami svajonių darželio link, siekiame atverti vartus vaikams į platųjį žinių ir potyrių pasaulį. 

Norėdami įgyvendinti šį siekį skatiname saugią ir laimingą aplinką, kurioje vaikai auga linksmi ir kūrybingi čia paisomajų poreikių ir suteikiama pasirinkimo laivė. Tai vieta, kuriojeauklėtojai ir tėvai bendradarbiauja siekdami bendro tikslo.

Mes tikime, kad vaikas, kuriam sudaryta kurybiška aplinka, suteikta asmeninė atsakomybė ir laisvė, taps savimipasitikinčia ir savarankiška asmenybe, norinčia mokytis, domėtis supančia aplinka ir, žinoma, kurti. Juk nuolatbesidominti ir kūrybinga asmenybė yra šių laikų pasaulio „varomoji jėga”. Tos „jėgos” varomas ir „Mūsų kiemelis”. Mes nuolat mokomės bei esame atviri ugdymo(si) naujovėmis orientuodamiesi į darnaus ugdymosi plėtrą.
Plačiau…

Pedagogai

Pedagogai

Ieškome komandos
Domina veikla su vaikais, esate iniciatyvus, veržlus, turite noro dirbti, tobulėti, piešiate, šokate, dainuojate ar užsiimate kita vaikams įdomia veikla?
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos, kurie norėtų tobulėti ir kurti kartu su „Mūsų kiemelio“ pedagogais ir vaikučiais.
 Lauksime tavo elektroninio laiško  adresu: santa@musukiemelis.lt
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close