Maitinimas
Vaikų maisto gaminimą patikėjome 24 metų darbo patirtį maisto gaminimo srityje turinčiai įmonei UAB “Averita”, kurie tiekia šviežią, subalansuotą ir pilnavertį maistą.Valgis vaikučiams patiekiamas 3 kartus per dieną. Vaikui susirgus ar dėl kitų priežasčių neatvyksiant į įstaigą už maitinima mokėti nereikia, jei apie neatvykimą į darželį pranešama iki 8.40 val. Jei pranešama vėliau – tądien už maitinimą mokama.
Užsakomo maisto kaina
4,56 Eur (įeina pusryčiai, pietūs, vakarienė). Jei yra specialių pageidavimų maitinimui dėl alergijos ar kitokių priežasčių, galime tai suderinti individualiai.

Vaikų maisto racioną sudaro įvairios kruopų košės, pagardintos sviestu ar uogomis, gardžios šviežių daržovių sriubos. Karštieji patiekalai gaminami iš jautienos, kalakutienos, paukštienos, žuvies, kurie patiekiami su grikių, ryžių, kuskuso, lešių garnyru bei šviežių daržovių salotomis.

20 dienų valgiaraštis 4-5 metų vaikams

Dalyvaujame ES finansuojamose programose „Pienas vaikams“ ir „Vaisių ir daržovių vartojimo skatinimo programa“, todėl vaikai kiekvieną dieną gauna vaisių bei įvairių pieno produktų nemokamai.
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close